SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FM Transmiter me bluetooth per autoradio dhe tuner
Çmimi :
€43.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
118553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FM Transmiter me bluetooth per autoradio dhe tuner

Kodi i produktit: G944599

Kjo paisje dedikohet qe gjate vozitjes me ndigju muzik nga telefoni, me telefonu me te dy duart ne timon, mandej zgjidhe problemin per ato CD autoradio qe nuk i lexojn CD-jat e djegta, nuk lexojn MP3 ose WMA, nuk kan hyrje AUX, nuk kan USB port dhe nuk mund te lidhen me SD kartel. Ky FM transmitues me qe eshte i paisun me Bluetooth, ju sjell tani edhe me shume knaqesi gjate vozitjes. Pa e marre ne dor telefonin (qe ka te integrum Bluetooth) e me telefonu, radio me ndigju, muziken e telefonit ne autoradio me ndigju si dhe permes nje SD kartele ose USB Stick-u (MP3s/WMA ) me ndigju muzik ne radio te vetures. Kjo paisje dedikohet edhe radio ne shtepi, kuzhine, ne lokal apo kudo tjeter. Permes display-it te paisjes mund te shihni numrat e thirjeve.
Pra, kjo paisje permes Bluetooth-it (pa kablla) lidhet me telefon dhe mandej pa kablla transmiton ne nje frekuenc ne tuner te radios.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »