SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Konvertues HDMI ne A/V ose skart
Çmimi :
€36.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
118554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Konvertues HDMI ne A/V ose skart

Kodi i produktit: G817301

Kjo pasije shendrron sinjalin HD ne A/V standart ose skart. Lidheni nje burim te HD sinjalit (Apple TV, Resiver Ipko, Kujtesa, Dreambox, Digitalb, Kamere, DVR inqizues te kamerave e shume te tjera) qe posedojn HDMI dalje ne nje TV ose Projektor qe posedojn hyrje skart ose RCA/Cinch/Composit. Kjo paisje mund te perdoret edhe per televizoret/projektoret nga Amerika ose Kanada qe kan sistem NTSC dhe nuk pershtaten me paisjet evropiane PAL.
Ideal ne ato raste kur televizori ose projektori juaj nuk ka ose e ka te prishun HDMI hyrjen/portin.
Software apo dicka tjeter nuk ka nevoje me u instalu, thjesht lidhe dhe shiqo (Plug and Play). Tensionin per furnizim mund e merr nga cdo USB porti ose nga mbushesi I telefonit me port USB.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »