SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HD Resiver per programe tokesore digjital DVT-T2
Çmimi :
€48.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
118555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HD Resiver per programe tokesore digjital DVT-T2

Kodi i produktit: G813867

High Definition resiver me USB per inqizim. Me kete resiver mund te shiqohen programet digjitale toksore. Pra, nuk ka nevoje te paguhet ekstra per keto programe. Mundeson te lidhet me te gjithe televizoret si TV me ekran (gerb), LCD dhe Pllazma. Ka daljet HDMI, Skart, Dolby Digital dhe RF - Anten. Poashtu posedon USB portin qe te inqizohen programet, serijat, filmat, futball etj.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »