SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Adaptor origjinal Philips per telefon dhe tablet PC
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
118557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adaptor origjinal Philips per telefon dhe tablet PC

Kodi i produktit: G829810

Funksionon me Ipad, Iphone, Samsung, Nokia, LG, Sony, Motorola, HTC, Kindle dhe shume te tjera. Ky adaptor origjinal nga firma Philips me 2 porta USB eshte I dedikum per mbushjen e 2 telefonave ne te njejten kohe ose 1 Ipad si dhe Tablet PC te tjere. Funksionon me Iphone, Ipad, Samsung,HTC, Nokia, LG dhe te tjera. Mbushes Full speed 2,1A, 10,5W per mbushje te shpejt me mbrojtje te paisjeve tuaja te ndishme. Kompatibell edhe me paisje tjera qe mbushen me USB siq jane fotoaparati, kamera e tjera.
Super dizajn per rimbushje, mbrojtje optimale nga rritja e temperatures, mbushje e shpejt 5 Volt/ 3,1 Amper te dy paisjeve ne te njejten kohe. Kompatibel me tableta, smart telefona dhe shumicen e USB paisjeve.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »