SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
USB ne RJ45 internet adapter
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
118558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
USB ne RJ45 internet adapter

Kodi i produktit: F632600

Ky adapter kompakt nga Logilink mundeson punen prej nje paisjes te rrjetit me 10 ose 100 MBit ne USB 2.0 port. Eshte ideal si kartel te dyte rrjeti ose per PC dhe Llaoptop, qe nuk kan kartel rrjeti. Ky adaptor posedon njohsin automatik te shpejtsis dhe permes drites LED statusin e rrjetes ne port USB.erkkarte verfügen. Der Adapter verfügt über eine automatische Geschwindigkeitserkennung und zeigt via LED den Status im Netzwerk sowie am USB Port an.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »