SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Infra Red Thermometer dhe izolim -50° BIS 380° C
Çmimi :
€62.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
118559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Infra Red Thermometer dhe izolim -50° BIS 380° C

Kodi i produktit: F586791

Infrared termometer me laser per nje matje te shpejt, te thjesht dhe te sakt te temperatures ne siperfaqe.

Permes laserit perzgjidhet pozicioni I matjes dhe nga distanca e sigurt pa kontakt, mund te behen matjet e sigurta e te shpejta te objekteve te nxehta, ftofta ose ne levizje si dhe vende ku depertimi eshte i veshtir.

Me kete paisje eshte e mundshme qe vendet jo mire te mbylluna (izolume) ose urat e ftofta si p.sh. ne muri ose sisteme ventilimi me i gjete. Ndrrimi automatik i ngjyrnave mundeson nje vlersim te shpejt dhe intuitiv e dhe tregon se ku duhet me u mbyll respektivisht me u izolu.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »