SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Antene super kualitative per radio programe DAT500 UKW
Çmimi :
€34.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar
ID e produktit :
118560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Antene super kualitative per radio programe DAT500 UKW

Kodi i produktit: 9112549

FUBA antene per radio UKW stereo. Antena lehte dhe shpejt montohet. Gjatesia 1.76m , gjeresia 0.90 m frekuenca 87.5 deri ne 108MHz .Perballon ernat deri ne 93N
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »