SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Adaptor me kabell Philips 5V 3,1A per IPHONE6, IPAD4, etj
Çmimi :
€28.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar
ID e produktit :
118561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adaptor me kabell Philips 5V 3,1A per IPHONE6, IPAD4, etj

Kodi i produktit: G829836

Ky adaptor origjinal nga firma Philips me Apple Lightning-Kabel we ka 2 porta USB eshte i dedikum per mbushjen e 2 telefonave ne te njejten kohe ose nje Ipad ose nje Tablet PC. Funksionon edhe me Iphone 6, Ipad , Samsung,HTC, Nokia, LG, Sony, Motorola, Kindle dhe te tjera. Mbushes Full speed 3.1A per mbushje te shpejt me mbrojtje te paisjeve tuaja te ndishme. Kompatibell edhe me paisje tjera qe mbushen me USB siq jane fotoaparati, kamera e tjera.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »