SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet iphon 5 i zi
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '16
ID e produktit :
118609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetem kamera perpara nuk punon dhe vendi i degjueseve per te tjera eshte shum i rujshem vetem 2 muj i perdort vjen me adapter origjinal 16 gb versioni 9.3

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dani
Presevo
+381628569515
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »