SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Notebook Dell Latitude E6320
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
ID e produktit :
118649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dell Latitude E6320
Intel Core i5-2520M, 8BG DDR3 Ram, 250 gb 7200 rpm
Intel HD 3000
Windows 7 Enterprise / Windows 10 Pro
water resistant keyboard
Laptopi, bateria dhe adapteri jane ne gjendje te shkelqyer
www.dell.com/yu/business/p/latitude-e6320/pd 
Informata rreth publikuesit
Sead
Prishtinë
045514324
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »