SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolin+6 ulse Porosit Online Ter Kosven 199 euro
Çmimi :
€199.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
ID e produktit :
118652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Brenda Dites Jua Sjellim ne Shtepit Tuaja...! ju kisha lut vetem blers serioz !! nje komplet mund ta merni me vetur te vogel nese ju shtrihen ulset mbrapa tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient Kujdes: Per ju qe jetoni jasht ks Keni mundesin te zgjedhni Tavolinet me karrik te cilat ju pershtaten Ne shtepit e juaja ngjyrat Dhe keni mundesin te telefononi Ne Viber +37745511355 dhe sipas adresave ne jua dergojm neper shtepit e juaja por jo me ket qmim qe esht ,normal duhet te paguhet transporti per ndryshe mundeni mi mar edhe vet me ket qmim ktu ne Gjilan..!! Ju Mirpresim ne ket koh.. h 08:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Haxhere
Gjilan
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »