SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim fidane
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
ID e produktit :
118661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fidanet jane te cilsise se larte 2 vjeqare jane te importuara nga Turqia dhe jane te vleresuara me certifikuara me licens te kalterCmimi me marrveshje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Chandler
Prishtinë
045285600
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »