SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
ID e produktit :
118689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iPhone 5 white i sapo ardhur nga Zvicra
16GB
New iOS 9.3
Nr.kontaktues +37745973929 dhe i njejti ne viber.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Ferizaj
+37745973929
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »