SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten - Dyer, Dritare per shtepi dhe Dyer dhe dritare me grila per market
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
ID e produktit :
118732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten - Dyer, Dritare per shtepi dhe Dyer dhe dritare me grila per market.
Dyert e hymjes jane te punuara nga druri.
Dritaret per shtepi jane nga plastika (matreial gjerman).
Dyert dhe dritaret me grila jane te punuar me alumin.
Permasat:
Dritarja 1: Gjatesia 140cm- Gjersia 180cm
Dritarja 2:Gjatesia 140cm- Gjersia 175cm
Dera e hymjes 1: Gjatesia 200cm - Gjersia 130cm
Dera e hymjes 2: Gjatesia 200cm - Gjersia 130cm
Dera me dritare dhe grila per market 1: Gjatesia 260cm- Gjersia 420
Dritarja me grila per market 2: Gjatesia 260cm - Gjersia 250 cm

Numri i telefonit : 044 770 568
Informata rreth publikuesit
Ardit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »