SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Zoqnikat per Studio muzikore apo per shtepi, darsma etj
Çmimi :
€999.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
ID e produktit :
118757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte firma me e njohur per altoparlanta, jan super te mira pa asnje demtim dhe ne gjendje perfekte. Jane pak te perdorura arsyja pse po i heqi eshte se i kam te tjeret dhe nuk me nevoiten.
I shes per vetem 1000Euro, eshte cmimi me i lire qe mund ta gjeni sepse copa e ketyre kushton rreth 900-1000 euro copa.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
045840295
Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »