SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 Frigorifer, 1 Frigorifer (ngrires me dollape) dhe nje makine rrobash (tharese)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '16
ID e produktit :
118815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2 Frigoriferet te firmes LG ( No Frost) te perdorura, por te mirembajtura, Frigoriferi ngrires (mini) me.dollape e perdorur. Makina per rroba (thares)Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lumi
Prizren
044119758
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »