SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 6
Çmimi :
€520.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
ID e produktit :
118838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pronari i parë i iPhone-it , i blerë nga kompania IPKO , ju dëshmojmë me dokumente origjinale.
iPhone 6 Black 16GB-New
Nr.kontaktues +37744117487 dhe i njejti ne Viber.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Ferizaj
+37745973929
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »