SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mikset Yahama / Mikrofon AudioTechnica Black per studio
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
ID e produktit :
118867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mikset Yahama per studio ne gjendje te rregullt.
Me te mund te merrni edhe mikrofonin Audio technic Black qe po ashtu eshte ne gjendje te rregullt dhe i ri. 045602144
Informata rreth publikuesit
Arbër Xheladini
null
045602144
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »