SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon Powershot Digital Camera
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
ID e produktit :
118918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aparati është ne gjendje shum te mir , shum pak i perdorur . ështe 5.0-megapixel CCD kap mjaft detaje për foto me cilësi të 13 x 17-inch printime
12x zoom 1.8-inch ekrani mund te sillet me kënd të ndryshueshëm
film Records VGA në 30 korniza për sekondë me tingull stereo; përfshin filtrin e erës dhe nivelet e rregullueshme për zë
Movie Snap funksion ju lejon për të kapur një 5.0 MP ende imazhin, ndërsa regjistrimi një film; gjithashtu përmban digital zoom dhe mundësitë manual fokus për filma
Mundësuar nga katër bateri dhe kartën e memories SD
Informata rreth publikuesit
Ardi
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »