SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aparat fotografik Canon Rebel XS
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
ID e produktit :
118957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes aparatin fotografik profesional Canon Rebel XS. Aparati ka edhe nje objektiv shtese 50mm dhe canten e aparatit. Eshte shume pak i perdorur.

kontakti cdo dite prej 08:00 deri 17:00 Tel 044413066
Informata rreth publikuesit
Zana
Prishtinë
0038649999394
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »