SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NEXUS 6, 64 GB Cloud white + Case
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
ID e produktit :
119082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nexus 6, eshte blere 1 jave me pare, pothuajse i pa perdorun.
Ngjyra: Cloud white + Case te bardhe te plastikes.
Space: 64 GB
Ram: 3GB
Camera: 13MP
Madhesia: Eshte telefon masiv me 5.96 Inch Screen size (shume me i madh se Iphone 6s dhe pakez me i madh se Iphone 6+)
Sistem Operativ: Android 6.0.1 (Eshte google phone kshtuqe eshte prej telefonave te pare qe i merr automatikisht update-at e androidit nga google)
Informata rreth publikuesit
Lisar
Prishtinë
044676667
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »