SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kelyshe Akita Inu 100% rrac e pasterPriten kelysh nga qente
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
ID e produktit :
119083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kelyshe Akita Inu 100% rrac e paster


Priten kelysh nga qente Akita qe jane ne foto. Femra eshte ajo me ngjyre pak me te zbehete. Te dy qente jane 100% te paster femra ka prindrit te ardhur nga Japonia ndersa bete mashkulli ka ardhur nga Japonia me pedigre. Mashkulli gjithashtu eshte i trajnuar dhe shume i disiplinuar. Te dy prinderit nuk kane pasur asnjeher probleme me njerzit jane shume te dashur. Kam video dhe foto te prinderve per ata qe jane te interesuar. Per femren eshte lindja e dyte, ka lindur pa problem edhe ne te njejten kohe perpara nje viti, poshte keni fotogravi edhe te kelyshve te heres se pare. Te gjitha fotot jane origjinale te bera nga une. Jam ne Shqiperi por mund ti sjell ne kosove, te interesuarit te me kontaktojne ne +355689011009
Informata rreth publikuesit
Arlînd
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »