SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Invertarin e lokalit per kafene ose restaurant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
ID e produktit :
119135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Karrikat , Tavolinat dhe shankun qmimi sipase marrveshjes.
Tavolina 5
Karrika 16
Shankerica 5
Postuar nëpërmjet celularit.
044409557
Informata rreth publikuesit
Fation
044409557
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »