SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MJALTE PER DOBESIM(Humbje ne peshe) tere kosoven brenda 24h-48h
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
ID e produktit :
119141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MJALTE PER DOBESIM
vin nga struga
Nuk preferohët të përdorët nga gratë shtatëzëna nga gjithënset dhe nga të sëmurit me kolin.
Ndihmon organizmin në shkrirjen e dhjamit të tepërt
Shëron kapsllëkun Pastron rrugët urinare
Nuk ka efekte anësore për organizëm
Organizmin e mban të ngopur
Ngërçet e stomakut
Ngërçet e zorreve
Ngërçet e Mitrës
Rregullon punën e veshkave
Stabilizon tensionin e gjakut
Bën largimin e gazrave nga zorrët
Eliminon ngërçet e muskujve
Ndihmon ne rregullimin e frymemarrjes
Qarkullimin e gjakut etj
Informata rreth publikuesit
gani
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »