SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kauqa
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
ID e produktit :
119153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 15 kauqa me material nga sky (lekur artificiale),me ngjyr te zeze shume pak te perdorur ,jan te përshtatshem për zyre, kafiteri dhe diskoteka
te rehatshem dhe me dizajn te bukur .
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
+37745575757
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »