SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fustana Elegant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
ID e produktit :
119178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fustana Elegant per Dasma

Pink - 90 Euro
Teget dhe bardh - 90 Euro Paula Richi
Zi dhe bardh - 70 Euro

Te perdorur vetem nga nje natëPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mida
Gjilan
044615800
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »