SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRANSPORT TEL.044-250-648 VIBER +377-44-250-648
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
ID e produktit :
119215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYSHME. VENDOSJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE. BARTJEN E GJENERATORVE TE DRYSHME. BARTJEN E KONTINJERVE. BARTJEN E TRAFIKAV. BARTJEN E MAKINAV. SI DHE GJERAV TE DRYSHME. AUTO KRAN BESI JEMI NE GJITH KOSOVEN -PRAN JUSH TEL: 044-250-648 VIBER +377-44-250-648 JU MIR PRESIM.
Informata rreth publikuesit
Besat
Hajvali
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »