SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mastiffs Kennel Tibetan "Asantiko"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
ID e produktit :
119259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mastiffs Kennel Tibetan "Asantiko" ofron për shitje e puppies dhe qentë në moshën prej 1 viti.
Qentë chipping vaksinuar sipas moshës, të mundshme për të kryer një test për ofrimin antitrupat radbies nga ajri dhe nga rruga. Për më shumë informacion vizitoni: asantiko.com.ua/  dhe faqe facebook www.facebook.com/people/Larysa-Korytska/ 
Informata rreth publikuesit
Larisa
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »