SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet komoda per parahyrje, nje fotele dhe termo
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
ID e produktit :
119329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komoda eshte e pershtatshme per paradhome-koridor (njera komede per varese te teshave-jakneve dhe tjetra per kepuce )
termo punon shume mire dhe eshte e ruajtur, po ashtu edhe fotelja eshte e ruajtur dhe komode.

Me bleres serioz bejme marreveshje
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
049 747484
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »