SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Downhill Bionicon
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
ID e produktit :
119353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Biçikleta Bionicon Marshin para dhe pasë sram X7 10x3 pedalet Sram Amortizatorin XFUSSION me bllokadë para dhe pas 1200 euro

KONTAKT 049-556-909 045-97-1111Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ferki
Mitrovicë
049556909 045971111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »