SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sherbimet e pastrimit Besi
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
ID e produktit :
11945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndermarrja Private Sherbyse ''BESI'' ofron keto sherbime.Pastrimin e shtepive,banesave,si dhe pastrojm dhe i mirmbajm oborret,kopshtet dhe parqet me qmim te lir.Ju garantojm per punen qe e bejm me kualitet te lart. Kompania-besi@live.com 049145787
Informata rreth publikuesit
BESI
Therandë
049145787
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »