SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PexHost Professional Hosting Solutions LLC.
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '13
ID e produktit :
11949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PexHost Professional Hosting Solutions LLC.
Ofron këto shërbime
1. Web Hosting,
2. Domains,
3. Web Design,
4. Radio Streaming,
5. Reseller Hosting.

Pakot Web Hosting

1. Baze
20GB Web Hapsirë
250GB Trafik Mujor
5 Domaina të Hostuar
Pa Limit Nën-domaina
MySQL Databases
cPanel Powered
Frontpage Extensions
Datacenter Technology
Web File Manager
Spam Protection
Fantastico Script Support
Datacenter Technology
99.99% Uptime Guarantee
cPanel Powered
Mbeshtetje 24/7
2.91€ Muaj


2. Biznes
40GB Web Hapsirë
600GB Trafik Mujor
10 Domaina të Hostuar
Pa Limit Nën-domaina
MySQL Databases
cPanel Powered
Frontpage Extensions
Datacenter Technology
Web File Manager
Spam Protection
Fantastico Script Support
Datacenter Technology
99.99% Uptime Guarantee
cPanel Powered
Mbeshtetje 24/7
4.16€ Muaj


3. Premium
Pa Limit Web Hapsirë
Pa Limit Trafik Mujor
Pa Limit Domaina
Pa Limit Nën-domaina
MySQL Databases
cPanel Powered
Frontpage Extensions
Datacenter Technology
Web File Manager
Spam Protection
Fantastico Script Support
Datacenter Technology
99.99% Uptime Guarantee
cPanel Powered
Mbeshtetje 24/7
5.83€ Muaj

Për më shumë informata na kontaktoni në këta numra të Telefonit
Itali. 00 ( 39 ) 329 03 14 5 88.
Kosovë. 00 ( 377 ) 45 233 581.

Web.
www.pexhost.net 
E-mail:
info@pexhost.net

Tek ne mund të bëni dhe porosi Online të gjitha keto Produkte qe ne i Ofrojmë.

Pagesat.

PayPal
2CheckOut
Moneybookers
Western Union
Ipko Card
ProCredit Bank
Raiffeisen Bank etj.

Ju mirëpret Staff-i PexHost Professional Hosting Solutions LLC.
Informata rreth publikuesit
PexHost Professional Hosting Solutions LLC
Klinë
+37745233581
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »