SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Klime Per Verë dhe Dimer
Çmimi :
€490.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
ID e produktit :
119500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Klimë për Vere dhe Dimër eshtë e perdorur vetem 1 muaj, mund ta vendosni Dimrit ku te doni ndersa veres duhet te jetë afer ndonje dritareje apo oxhaku, eshtë ne gjendje shumë te regullt mundë të perdoret në firma të ndryshme apo shtëpi edhe ne zyre.

NR : 0037745702072
Informata rreth publikuesit
Klaud
Rruga Tirana [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »