SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pajisje fitnesi
Çmimi :
€0.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
ID e produktit :
119513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet step fitnesi digitale më matje kohë shpejtësie, matje kalorive,RPM,matje pulsi,më 16 programe të ndryshme, me program body fat qe plotëson të dhënat personale dhe të cakton programin e duhur,në gjendje shum të mir 1 muaj i përdorur ,përmasa 136×39×55 cm.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
greta
Prishtinë
0684146520
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »