SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet iPhone 5S 32GB I zi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
ID e produktit :
119564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iPhone 5s 32gb i zi,i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir,nga ana fizike eshte pak i demtuar.045 25 70 70+377 44 726 116 Whatsapp Viberps ndrrime nuk bejm..Dhe ne ekran duken disa fluska ajri qe i perkasin folies se telefonit dhe jo ekranit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shëndrit
Gjilan
045 25 70 70
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »