SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Apple Iphone 5s - 16gb
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '16
ID e produktit :
119651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 5s ( i zi),fizikisht plotësisht i pa dëmtuar i cili eshte full unlock,prodhim amerikan + ndegjuese dhe adapter origjinal.Iphone është i perdorur vetem 3 jave pasi eshte i ardhur nga bazat amerikane aty ku punon edhe pronari.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shocking
+377 44 632 686
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »