SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim 10 kompjutera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
ID e produktit :
119655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 10 kompjutera ne gjendje te rregullt. Performancat e kompjuterav ram mermory1 1gb processor 3.4 nidvia 128mb ekatani 17 te gjith jan kompet me testatur dhe maus qmimi gjithes 500e per gjdo informat tel 049189064Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Din
Gjakovë
049189064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »