SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HTC HD7 50€
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '16
ID e produktit :
119666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HTC HD 7 Windows Sistem 7 , 8gb perkrah aplikacionit si Facebook , Viber , Watssap , Youtube etj etj , Internet Mobile Data - 3g , performancat dhe nuancat e kameres jan Full HD
Informata rreth publikuesit
D
Gjakovë
+37745694817
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »