SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kuzhine 250€
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
ID e produktit :
119671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kuzhina me te gjitha elementet ne funksion. Ventilator dhe shporet elektrik gorenje ne gjendje te rregullt dhe poashtu e gjitha kuzhina ne gjendje funksionale.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prishtinë
044361510
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »