SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurse Gjermanisht,Frengjisht, Anglisht
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '17
ID e produktit :
119679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shkolla e gjuhëve Juvi ofron kurset më cilësore ne vend
Kurse ne grupe të vogla dhe individuale
Ligjëron një staf i trajnuar jashtë vendit
Kurse të gjuhës
GJERMANE
FRËNGE
ANGLEZE
Kurse për doktorë ,studentë dhe për
BASHKIM FAMILJARË - ushtrojmë te gjitha TESTET e provimit A1

Përkthime gjyqêsore
Prishtine
049580178Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Teuta
Pristina
049580178
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »