SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet XBOX360 me super çmim
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
ID e produktit :
119822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES xbox360 me kapacitet prej 250 gb ka 2 joystika dhe tri lojra t instalume si : FIFA15 -16 ASSASIN s'CREED LIBERATION HD e disa tjera demo Xboxi osht n gjendje perfekte i ardhun nga gjermania i perdorun veq 1 muj arsyeja qe po du me shit osht se mduhen paret urgjent

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Festim
Mitrovica, Kosovo
044547037
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »