SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI 1.3 Full HD perforcues-shperndares 1 hyrje 8 dalje
Çmimi :
€107.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
119836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AKSION!
Ky artikull eshte ne zbritje 43 %

Cmimi i meparshem : 187 euro

HDMI 1.3 Full HD perforcues/shperndares 1 hyrje / 8 dalje Me kete shperndares mundesohet lidhja e 8 televizoreve HD dhe Full HD. Pershkak te perforcuesit qe eshte i integruar mund te ngjiten kabllat HD deri ne gjatsi 35m te cilat ne i kemi ne stok.

IN: 1x HDMI jack OUT: 8x HDMI jack, using the HDMI Distribution Amplifier with either an HDMI can play simultaneously at 8 projectors / TVs. Features: Video formats: 480i, 1080i, 480p, 720p p, 1080p - Output video formats: HDMI 1.3 + HDCP, - Dimensions (LxWxH): 428 x 163 x 27 mm; Cascadable

Input: HDMI jack

Output: 8x HDMI jack

Type: amplifiers, distributors
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »