SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super''RENOVIMI-komplet +Viber
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
ID e produktit :
119873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super''RENOVIMI-komplet: bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knauf .Fasad ,termoizolim,qeramik,hidroizolim,,laminat ,parket glet, rregullimin e kornizave dritareve , instalimin e ujit ,nivelizim masiv ,si dhe gdhendja e parketit te vjeter. Ne edhe punojm ne rajonin:Prishtin, Fush Kosove,obiliq,Lipjan. Firma Super''RENOVIMI eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune. Numrat janë:045 804 789 Ju Faliminderit per Mirkuptim
Numri 045 804 789 dhe numri i Viber +37745804789
Informata rreth publikuesit
Bylyk
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »