SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzhin,etj
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
ID e produktit :
119875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm hapjen e te gjithave kanalizimeve ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht me makineri moderne si dhe instalimin e gypav te kanalizimev ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht si dhe instalimin e ujit sistemin gjakomin italian.
Flm per Mirkuptim
045 804 789 dhe numri Viber +37745804789
Informata rreth publikuesit
Bylyk
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »