SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Virtual Reality 3D
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
ID e produktit :
119910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Virtual Reality 3D (VR),
Përjetoni lojërat, filmat dhe aplikacionet ne realitetin virtual, ne teknologjinë më të fundit që ju len me gojën e hapur.

Pajisja përkrahë telefonat nga 4.0 inch deri në 6.0 inch.

Këtu mund te shihni videot qe përkrahen nga YouTube ne formatin 360°: www.youtube.com/channel/UCzuqhhs6NWbgTzMuM09WKDQ 

apo disa nga aplikacionet dhe lojërat: play.google.com/store/search?q=vr&c=apps 

Te interesuarit te kontaktojnë ne numrin: 044457414
Informata rreth publikuesit
Pipo
Prishtinë
044104605
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »