SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dell Optilex 745
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
ID e produktit :
119929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dell Optilex 745
Ne gjendje perfekte,me PC vjen mausi dhe tastjera.
2Gb Ram
Dual Core
Kartelen Grafike nvidia geforce 8600 gsPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mirlum
+37745658656
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »