SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ftese per Oferte per Renovim te Zyres
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
ID e produktit :
119939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Organizata Kosovare për Talent dhe Arsim - TOKA i fton të gjitha kompanitë e interesuara që të dorëzojnë ofertat e tyre për:
Renovim të zyrës

Specifikat:
• Punë të qeramikës dhe montim të sanitarisë
• Shtruarje të dyshemesë
• Ngjyrosje
• Muratim
• Punime të zdrukthtarisë.

Kërkesat për ofertat financiare:
• Të gjitha ofertat duhet të dorëzohen në Euro, duke përfshirë TVSH-në
• Në rast se çmimet dorëzohen pa e specifikuar TVSH-në, TOKA do të konsiderojë se çmimet përfshijnë TVSH-në.
Kushtet dhe rregullat e ofertimit:
• Kopje të certifikatës se regjistrimit të biznesit
• Kopje të certifikatës se numrit fiskal
• Kopje të certifikatës se TVSH-së.

Afati i fundit për dorëzimin e ofertave është deri më 18/04/2016 në email adresen: info@toka-ks.org

Hapja e ofertave do të bëhet më 19/04/2016, ndërsa vendimi final do të bëhet brenda 10 ditëve të punës.
Informata rreth publikuesit
Kaltrina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »