SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony Play Station 3 Me 8 CD
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
ID e produktit :
119945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sony Play Station 3 eshte ne gjendje te rregullt vjen me te gjitha paisjet si:Doreza,Kablli I Rrymes,Kablli i Dorezes si dhe 8 CD
FIFA 13
GTA IV
BATTLE FIELD 3
GRAND TURISMO 5
GRID 2
ASSIANS CREED
SHAUN WHITE (SKATEBOARD)
LITTLE BIG PLANET

NA KONTAKTONI NE 049242885
VIBER +38649242885
Informata rreth publikuesit
Korab
Mitrovica, Kosovo
Mitrovica, Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »