SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ZBRITJE E MADHE PËR GARNITURA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
119978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në të tri depot e mëdha të MOBIN-it, Fushë Kosovë, Pejë dhe Prizren dhe MobIn Ferizaj, ka filluar një ZBRITJE E MADHE. Kjo zbritje ofrohet në kuadër të eliminimit të stoqeve të MOBIN-it. Të gjitha modelet e produkteve më të vjetëra se 2014 do të jenë në zbritje me çmime marramendëse. Zbritja përfshin kategoritë: kande, garniture.
Ejani dhe na vizitoni.
Adresa në Fushë Kosovë: Rr."Nëna Tereza", zona industriale prapa komunës, në oborr të depos qëndrore të MOBIN-it / Mob:049 937 855
Adresa në Pejë: Rr."Beteja e Koshares", afër tregut të gjelbër, në oborr të MOBIN Pejës / Mob: 049 937 808
Adresa në Prizren: Lubizhdë, afër stacionit të policisë, në oborr të MOBIN Prizrenit / Mob: 049 937 816
Adresa në Ferizaj: Rr.Magjistralja Ferizaj-Shkup në oborr të MOBIN Ferizajit / Mob: 049 937 812
‪#‎MOBIN‬ ‪#‎SUPER‬ ‪#‎ZBRITJE‬ #2016
www.mobin-ks.com 
www.facebook.com/mobinrks 
www.instagram.com/mobinrks 
Informata rreth publikuesit
Mobin
Fushë Kosovë
045 322 808
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »