SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 6 16 gb, bëj ndrrim edhe me iPhone 5s, ose galaxy s6
Çmimi :
€235.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
ID e produktit :
120012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iPhone 6, 16 gb i qbllokuar. Dmth është pa iCloud dhe i pranon të gjitha kartelat.
Bëj ndërrim edhe me iPhone 5s.
iPhone është shumë i ruajtur për nga pamja e jashtme, ndërsa ka defekt grafikën ( nuk po ndezet ). Qmimi i tij është 235 Euro. Pres vetëm blerës serioz.
Numri i telefonit është : 049 - 617 - 705
Ju faleminderit
Informata rreth publikuesit
Vcom
Prishtinë
049617705
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »